Plzeňská radost po vstřelené brance

Plzeňská radost po vstřelené brance | foto: ČTK

Fotbalová Plzeň místo vstupenek do Rumunska nabízí vouchery

• 0
Fanoušci, kteří chtějí vyrazit za fotbalisty Viktorie Plzeň na čtvrteční zápas 3. předkola Evropské ligy do rumunské Ploješti (hraje se od 20 hodin), si mohou v klubovém fanshopu zakoupit místo vstupenek pouze vouchery. Plzeňský klub totiž nemá od rumunského soupeře záruky, že vstupenky dorazí do Plzně včas, proto přistoupil k netradičnímu systému prodeje.

„Nechceme fanoušky vystavit situaci, kdy by na cestu do Rumunska odjížděli bez jistoty vstupenky a byli odkázáni na informace domácího klubu. Proto budeme prodávat vouchery a v místě konání pak zajistíme jejich výměnu za platné vstupenky do sektoru hostů,“ uvedl Pavel Pillár, mluvčí Viktorie. Cena jedné vstupenky činí 85 korun a k mání jsou ve fanshopu až do zítřejší 17. hodiny.

Podrobnosti směny zveřejní klub nejpozději v noci ze středy na čtvrtek na webu fcviktoria.cz.

Dnes začíná na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny také prodej vstupenek na domácí odvetu s Petrolulem Ploješť, která je na programu ve čtvrtek 7. srpna rovněž od 20 hodin. První tři dny jsou vyhrazeny permanentkářům, ti si mohou lístky zakoupit za zvýhodněnou cenu (125, 100 a 75 Kč). V pátek začne volný prodej (250, 200 a 150 Kč).

Zatímco Plzeň vstoupila do domácí ligy remízou v Příbrami, Ploješť v úvodním kole bodovala naplno na půdě Brašova. O vítězství 1:0 rozhodl ve 38. minutě portugalský záložník Filipe Teixeira. Kapitán Adrian Mutu mohl pět minut před koncem vedení navýšit, ale neproměnil penaltu.

Témata: Pavel Pillár