Fotbalová Plzeň místo vstupenek do Rumunska nabízí vouchery

9:06aktualizováno  9:06
Fanoušci, kteří chtějí vyrazit za fotbalisty Viktorie Plzeň na čtvrteční zápas 3. předkola Evropské ligy do rumunské Ploješti (hraje se od 20 hodin), si mohou v klubovém fanshopu zakoupit místo vstupenek pouze vouchery. Plzeňský klub totiž nemá od rumunského soupeře záruky, že vstupenky dorazí do Plzně včas, proto přistoupil k netradičnímu systému prodeje.

Plzeňská radost po vstřelené brance | foto: ČTK

„Nechceme fanoušky vystavit situaci, kdy by na cestu do Rumunska odjížděli bez jistoty vstupenky a byli odkázáni na informace domácího klubu. Proto budeme prodávat vouchery a v místě konání pak zajistíme jejich výměnu za platné vstupenky do sektoru hostů,“ uvedl Pavel Pillár, mluvčí Viktorie. Cena jedné vstupenky činí 85 korun a k mání jsou ve fanshopu až do zítřejší 17. hodiny.

Podrobnosti směny zveřejní klub nejpozději v noci ze středy na čtvrtek na webu fcviktoria.cz.

Dnes začíná na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny také prodej vstupenek na domácí odvetu s Petrolulem Ploješť, která je na programu ve čtvrtek 7. srpna rovněž od 20 hodin. První tři dny jsou vyhrazeny permanentkářům, ti si mohou lístky zakoupit za zvýhodněnou cenu (125, 100 a 75 Kč). V pátek začne volný prodej (250, 200 a 150 Kč).

Zatímco Plzeň vstoupila do domácí ligy remízou v Příbrami, Ploješť v úvodním kole bodovala naplno na půdě Brašova. O vítězství 1:0 rozhodl ve 38. minutě portugalský záložník Filipe Teixeira. Kapitán Adrian Mutu mohl pět minut před koncem vedení navýšit, ale neproměnil penaltu.

Témata: Pavel Pillár

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Plzeňský trenér Pavel Vrba si po utkání na Spartě užívá oslavy s fanoušky.
Zvoní Plzeň i veteráni Rosický s Barošem. Deset událostí fotbalové ligy

Měla být jiná, nevšední, mimořádná, průlomová díky známým jménům, která přilákala. Fotbalová liga má za sebou první třetinu. Deset kol ukázalo, jak se některé...  celý článek

Nespokojený trenér Plzně Pavel Vrba
Vybojovali jsme to. U Sparty jsem dosud takovou chuť neviděl, řekl Vrba

Chválil soupeře, kterého přitom porazil. "Můžeme být šťastní, že jsme dali gól. Vítězství jsme neuhráli kvalitou jako v předchozích zápasech v Liberci nebo v...  celý článek

Plzeňský záložník Martin Zeman (vlevo) a Vjačeslav Karavajev v souboji o míč
Duel pravdy. Že Plzeň náskok neprošustruje? Sparta by mohla vyprávět

Je rozjetá, suverénní, odolná. Až tak, že se skoro chce přidat ještě: nepřemožitelná. V nejlepším možném rozpoložení jde fotbalová Plzeň do zápasu na Spartě....  celý článek