Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Chybí obchvat a silnice jsou rozbité, vytýká kraji bývalý hejtman

Obchvat Plzně není, některé silnice se rozpadají. To vytýká vedení Plzeňského kraje bývalý hejtman Petr Zimmermann z ODS, který regionu vládl v letech 2000 až 2008. Naopak radost prý má z toho, jak krajská rada přistupuje k životnímu prostředí a ochraně přírody na Šumavě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

belair.07

Jistě má na mysli

tu silnici k nejmenované soukromé nemocnici ....

0/0
13.10.2012 10:50

Eiram11

O peníze jde "až" v první řadě

Nevím, zda si pan exhejtman uvědomuje, že současná pravicová vláda ubrala kraji peníze (pokud mám správné informace, tedy asi 1 miliardu). Těžko tedy investovat do oprav silnic, když na to není, že?

A  také by měli občané - voliči vědět, že součané vedení kraje muselo zaplatit za "sporné" projekty minulého vedení - ODS - korekci (rozuměj - pokutu) ve výši cca 100 milionů. Mimo jiné se jednalo např. o Centrum vodní zábavy ve Kdyni, kde sídlí pan Vilímec, bývalý náměstek pana Zimmermanna.

0/0
10.10.2012 14:44

jostr

zase nesmyslé bláboly pana bývalého hejtmana

Rétorika OSD  před krajskými volbami je pořád stejná. Spravedlivý a čestný pan Pospíšil, který vše dokáže, bude proti korupci bojovat v čele mafiánů ODS. Komunikace jsou v horším stavu než před čtyřmi roky a podobné bláboly. To už je ohraná písnička. ODS v kraji může získat více hlasů, než možná v jiných krajích, ale k lepšímu stavu společnosti vskutku nepřispěje a ani nemůže přispět. OSD nejde o společnost, o normální lidi, jde jim jen a jen o prospěch. To jestli se ČSSD  nedostala dále, než si dala do vínku, pak je to především z toho důvodu, že nepravedla razantní personální obměnu na kraji, kde pořád velký vliv mají lidé  napojení na představitele OSD v Plzni. Chci podotknout, že pan Jaroslav Nedvěd-redaktor, je evidentně neseriozní pravicově zaměřený novinář, který nezjišťuje jaká je skutečnost, ale snaží se prosazovat pouze jeden názor.O tom se přesvědčuji v každém jeho článku a i v dnešním deníku jsem se o tom znova ubezpečil.

0/0
10.10.2012 9:06

Drake Rammoray

Re: zase nesmyslé bláboly pana bývalého hejtmana

Říkáte tedy, že ČSSD špatně vede kraj, jelikož není schopná najít vhodné lidi. To znamená, že v jejích řadách není dostek schopných lidí.

Tak já nevim, koho budu volit.

+1/0
10.10.2012 11:46

jostr

Re: zase nesmyslé bláboly pana bývalého hejtmana

To není tím, že by měla nedostatek svých nobo i jiných lidí. Jde o to, že nenašla tolik síli se vypořádat se starým stavem. Pan Nedvěd píše o radním panu Koubíkovi, že je nejhorším radním, nevím kam na to chodí, ale podstata je právě úplně jiná. On totiž byl jediný, který se nezalekl tlaku lobi ODS a vyměnil neschopné úředníky a v tom je ten problém. Proto je krajským představitelům ODS a i panu tredaktorovi trnem v oku. Bohužel další náměstci a radní k tomuto kroku nenašli odvahu.

0/0
10.10.2012 13:15

Ftipnejj

odpovedi

rozumne odpovedi

0/0
10.10.2012 7:31

kvedlal

Obchvat se sliboval už před panem bývalým hejtmanem

On s tím též nic neudělal. :-/

+5/0
10.10.2012 6:33Najdete na iDNES.cz