Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

V obci Bohy jdou lidé k volbám už potřetí, předchozí zrušil soud

Už potřetí během jednoho roku půjdou v sobotu lidé k volbám v malé obci Bohy na severním Plzeňsku. Boj dvou uskupení o vedení zdejší radnice je natolik zvláštní, že zřejmě v zemi představují raritu. Loňské říjnové volby i ty letošní dubnové totiž zrušil soud.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

123drbna

Jedlička nebydlí v Zábělský u Havlíčků z Bohů

Pane Jedličko, jsem fandou TV Nova sport a to jsem se zklamala, myslela, jsem, že bydlíte  v Plzni, jak jsem se dočetla v novinách. Že stavíte dům v takovém zapadákově jsem nevěděla, no zase je tam pěkná příroda a zdravej vzduch. Posílám odkazy pro osvěžení vzpomínek

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:WC4oP3yJoWMJ:plzensky.denik.cz/miminka/mimi_plzen_20071126.html+Roman.jedli%C4%8Dka+a+lenka.jedli%C4%8Dkov%C3%A1&cd=8&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

http://plzensky.denik.cz/miminka/miminka-z--rijna20101029.html

Pořád jsem si myslela, že bydlíte v tý Zábělský, v bytě pana Havlíčka a paní Havlíčkové, když oni jsou teď v Bohách,  ale asi si Vás s někým pletu. Musíte mítr trvalý pobyt už v rozestavěném domě?

0/0
29.10.2011 17:30

sportsmanak

Re: Jedlička nebydlí v Zábělský u Havlíčků z Bohů

Hm, to je teda bordel. Tady navíc píšou, že jsem byl před deseti dny obyvatelem Rokycan:

http://rokycansky.denik.cz/fotbal_region/kdyzjedliskapecuje20111018.html :-)

0/0
31.10.2011 0:06

laaviickoovaa

trvalý pobyt v místě skutečného bydliště

A proč se tedy nepřihlásíte všichni do místa skutečného trvalého bydliště? Měl byste klid.  To začalo účelové přihlašování kvůli hypotékám (ještě neznám výhodu, ráda se nechám poučit), volbám, ubytovacímu stipendiu, sociálním dávkám, místu v mateřské škole, popelnicím, ošetřování člena rodiny, získání bytu,......nejsem tak zběhlá, jako spoluobčané,  jsme to ale národ vyčůránků, co? Zákony už jsou na nás krátký. Jen tak dál, dokud je víc těch co pracují, než těch pobíračů.

0/0
29.10.2011 16:46

nenovak

A taky mohl pan autor připojit foto Božské radnice.

Už jsem tam několik let nebyl, tak bych chtěl tu radnici vidět. Asi ten předchozí starosta nebyl tak špatný, když se vedle domova důchodců zmohli i na výstavbu radnice. Docela mě překvapil i počet voličů. To bych si nikdy nemyslel, že Bohy mají tolik obyvatel. Tipoval bych tak o 50 méně.

0/0
24.10.2011 13:11

nenovak

Homo sapiens sapiens logicky jedná zpravidla účelově.

To už je taková lidská vlastnost, která je bez dalšího bez znaménka + či - .

0/0
24.10.2011 13:09

Axinja123

"Stálý občan"

"Stálý" občan Roman Jedlička patří do skupiny téměr padesáti lidí, kteří jsou v obci přihlášeni pouze účelově

0/0
23.10.2011 23:23

sportsmanak

Re:

Moje žena je rodačka z Bohů, žije tam 35 let. Máme spolu dvě děti, jejichž trvalé bydliště je také v Bohách. Co je proboha divného na tom, že chci být se svojí rodinou? A měl jsem ještě jeden důvod - k přidělení hypotéky jsme museli mít společné bydliště.

V Bohách jsem navíc už deset let... Rozhodně nejsem ten typ, který se přihlásil do nějaké obce, o které ani neví, kde leží na mapě. A vy, anonymní živateli, to moc dobře víte. S panem starostou osobně nemám absolutně žádný problém, nikdy jsme si nic neudělali, zdravíme se a vycházíme spolu korektně. Takže se prosím trefujte do někoho jiného.

Díky, Roman Jedlička

0/0
24.10.2011 0:04

Nemeckova

Re:

To co píšete zní celkem logicky, ale vyvstávaji z toho další otázky. Proč jste se nepřihlásil do obce hned po svatbě, ale až před volbami jak píše pani. To, že jste se přihlásil účelově, ale trochu potvrzujete sám svým tvrzením, že to bylo kvůli hypotéce. V Bohách to trochu znám a myslím, že momentálně tam žádná výstavba není. Z toho tedy vyplývá, že tam zřejmě skutečně žít nechcete.

0/0
24.10.2011 9:55

sportsmanak

Re:

Ano, pokud je získání hypotéky účelová věc, pak jsem přihlášen účelově a přijde mi to naprosto logické. Buď se mohla moje žena přihlásit k mým rodičům i spolu se dvěma dětmi, nebo jsem se mohl já přihlásitk ní. Jednodušší je měnit jedno trvalé bydliště než tři (a stím všechny pojišťovny, úřady atd...).

Nemůžete mě ale obviňovat, že jsem se přihlásil kvůli volbám. Když máte takový přehled, tak se schválně podívejte, jestli se po volbách odhlásím. Trvalé bydliště chci mít v Bohách do té doby, než dostavím a zkolauduji barák. Pak se celá rodina přestěhujeme do vlastního, na což se těšíme. Ale to bude třeba až za dva roky.

Nicméně si myslím, že přesvědčeného nepřesvědčím o opaku. A vlastně je mi to úplně jedno. I já jsem se trochu podivil, když jsem byl označen za stálého obyvatele... Ale nedávejte mi nálepku účelově přihlášeného voliče, to nejsem.

Roman Jedlička

0/0
24.10.2011 13:42Najdete na iDNES.cz