Reklama

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Plzeňský kraj

  • 1
Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky pro Plzeňský kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David Port, MAFRA

Finální podoba kandidátních listin pro letošní volby zatím není známá, proto zatím většinou nabízíme jen lídry jednotlivých politických stran, tak jak je strany oznamují.

Články o volbách do Sněmovny najdete ZDE

  • ČSSD
    1. Milan Chovanec, ministr
    2. Václav Votava, poslanec
    3. Igor Jakubčík, poslanec
    4. Jitka Heřmanová
    5. Jan Opl
    6. Ivana Šiftová
    7. Romana Plíšková
    8. Karel Zrůbek
    9. Eva Herinková
    10. Jaroslav Šobr
    11. Michal Černý
    12. Božena Vaňková
    13. Dana Vaníková
    14. Andrea Skalníková
    15. Michal Chalupný
    16. Zdeňka Řezníčková
    17. Jan Straka
    18. Jiří Hroník
    19. Pavel Hofrajter
    20. Jan Janda
    ČSSD
  • ODS
    1. Ilona Mauritzová, vysokoškolská pedagožka
    2. Vladislav Vilímec, poslanec, místostarosta města Kdyně
    3. Martin Baxa, 1. náměstek primátora města Plzně
    4. Pavel Karpíšek, starosta obce Vejprnice
    5. Pavel Šindelář, technický náměstek primátora města Plzně
    6. Michal Šnebergr, starosta města Železná Ruda
    7. Jiří Šneberger, bývalý primátor města Plzně
    8. Jan Šašek, místostarosta města Rokycany
    9. Pavel Havlíček
    10. Jan Poduška, starosta města Blovice
    11. Marcel Hájek, lékař a teolog
    12. Pavel Sklenář, provozní vedoucí
    13. Radka Trylčová, ředitelka Regionální hospodářské komory Plzeňského kraje
    14. Michal Sedláček, novinář
    15. Zdeněk Mádr, místostarosta Městského obvodu Plzeň 4
    16. Hynek Říha, starosta města Poběžovice
    17. Marcela Sobotková, učitelka
    18. Jiří Jindra
    19. Petr Fornouz, ředitel základní školy
    20. Marcela Krejsová, právnička
    21. Libor Trávníček, místostarosta obce Zruč-Senec
    22. Miroslav Dusil, podnikatel
    23. Lenka Likeová, učitelka SŠ
    24. Renáta Wolfová, učitelka SŠ a ZŠ
    25. Petr Baloun, prokurista společnosti Čistá Plzeň
    26. Veronika Jilichová Nová, dětská lékařka
    27. Václava Jandečková, spisovatelka, publicistka, nezávislá badatelka
    ODS
  • KSČM
    1. Jiří Valenta, 51 let, poslanec
    2. Karel Šidlo, 59 let, poslanec
    3. Hana Hemzáčková, 32 let, asistentka poslance
    4. Josef Švarcbek, 62 let, hasič
    5. Lubomír Porvich, 55 let, zemědělský technik
    6. Zdeněk Chýnovský, 53 let, zaměstnanec městského úřadu
    7. Jitka Hejlová, 53 let, administrativní pracovnice
    8. Vladimír Sácký, 55 let, asistent poslance
    9. Zdeňka Sítková, 61 let, zdravotní sestra
    10. Jan Bozděch, 31 let, starosta městyse Klenčí pod Čerchovem
    11. Josef Šefl, 59 let, předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva Plzeňského kraje
    12. Jan Rejfek, 64 let, referent
    13. Václav Štekl, 41 let, učitel
    14. Jan Beneš, 31 let, projektant
    15. Pavel Blažek, 67 let, jednatel
    16. Radmila Pflugová Růžičková, 62 let, lékařka
    17. Eduard Kvasnička, 57 let, daňový poradce
    18. Hana Merhoutová, 60 let, operátorka výroby
    19. Miroslav Vild, 65 let, místostarosta obce Holoubkov
    20. Petr Žáček, 55 let, technik
    KSČM
  • TOP 09
    1. Marek Ženíšek , poslanec
    TOP 09
  • Strana zelených
    1. Jan Trnka, vědec
    Strana zelených
  • Česká pirátská strana
    1. Lukáš Bartoň, konstruktér a vědecký pracovník
    Česká pirátská strana

Kandidátky do voleb podle krajů

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

1 příspěvek v diskusi

Reklama