fotbal, ilustrační foto

fotbal, ilustrační foto | foto: Radek Cihla, MAFRA

Vágnerovi premiéra nevyšla. Jeho Stříbro dostalo pět gólů od Rokycan

• 0
Fotbalisté Rokycan vyhráli v jarní premiéře ve Stříbře, které od zimní přestávky trénuje bývalý ligový hráč Robert Vágner, 5:0. V rokycanském dresu se po půlroční přestávce představil šestadvacetiletý Jiří Scheinherr, který se vrátil z Německa.

Podle výsledku se může zdát, že šlo o snadnou výhru. První gól jste ale dali až po hodině hry...
První půle byla neurovnaná, na obou stranách bylo hodně nepřesností. O přestávce v kabině jsme si řekli, že musíme hrát po zemi. Hodně nám pomohl vedoucí gól.

Kdy jste podle vás soupeře definitivně zlomili?
Po druhém gólu to domácí zabalili. My jsme pak z brejků přidali další branky. Vy jste hrál na podzim v Německu.

Co stálo za vaším návratem?
Chyběla mi parta. V Německu to je jenom o penězích. Sebrat eura a zase mazat zpátky. Já jsem radši, když si zahraju a pak zajdeme na jedno dvě pivka, kde všechno probereme.

Poté, co vedoucí Chrást před startem jara deklaroval, že se mu do divize nechce, rokycanský šéf Kočí prohlásil, že by se postupu nebránil...
Rokycanům by divize slušela. Za hráče můžu říct, že se o postup popereme, i když by to byl velký skok. A tým by potřeboval doplnit.

Myslíte, že je reálné Chrást ještě v tabulce přeskočit?
Mají zkušený mančaft, v kraji určitě nejlepší. Tolik bodů nepoztrácí. Zajímavé je teď i druhé místo.