Jiskra Domažlice ztratila bod proti Chrudimi v nastaveném čase

14:20aktualizováno  14:20
Do konce taháku 12. kola ČFL mezi domácí Jiskrou Domažlice a vedoucí MFK Chrudim scházela jedna minuta a stav byl nerozhodný 1:1. V tu chvíli však domácí obrana vyrobila faul a hosté dostali výhodu trestného kopu. K míči se postavil chrudimský Radouš, jeho střelu z 18 metrů domácí brankář Houdek vyrazil, jenže Domažličtí vzápětí nepokryli Vodrážku a ten svému celku zajistil tři body.

POSILA. Domažlický Martin Knakal (vzadu) v derby ČFL proti Viktorii Plzeň B. | foto: Jaromír PechMF DNES

Chrudim tak i v Domažlicích potvrdila svou suverenitu, když ještě od začátku soutěže neprohrála.

Po střetnutí se domácímu kouči Michálkovi ani nechtělo hodnotit výsledek. Bylo z něj cítit veliké zklamání.

"Při vší úctě k velmi silnému soupeři jsme minimálně na jeden bod měli. Ale tentokrát se od nás odvrátilo štěstí, které nás provázelo v minulých zápasech. A zklamala nás střelba, když v první části měli góly na kopačkách Bárta a Veselý," konstatoval Zdeněk Michálek. "Přesto všechno směřovalo k dělbě bodů, ale závěr nám vůbec nevyšel."

Utkání bylo bojovné a také dost tvrdé, i když rozhodčí Schröter vytáhl jen dvě žluté karty pro hostitele. Velký vliv na hru domažlické obrany mělo brzké nucené střídání Bauera, který se již v šesté minutě zranil.

Následující penaltu Braun proměnil, ale o deset minut později už bylo vyrovnáno, když stejnou výhodu využil bývalý ligový fotbalista v dresu Chrudimi Holub. Rozhodující úder pak hosté udělali v nastavení.

"Je to velká škoda. Se silným soupeřem, který kraluje tabulce a netají se postupovými ambicemi do druhé ligy, jsme sehráli vyrovnanou partii," litoval trenér Michálek.

Autoři:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Plzeňští házenkáři slaví výhru.
Plzeňští házenkáři v Jičíně podlehli jen polskému Glogówu

Přesvědčivé výhry nad extraligovým rivalem z Jičína (27:21) a slovenskou Povážskou Bystricí (20:26), v boji o konečné prvenství pak porážka 20:22 s KS SPR...  celý článek

Trenér jihlavských fotbalistů Ivan Kopecký v utkání se Slováckem.
Jihlava zváží protest proti rozhodčímu. Cítíme se poškození, řekl trenér

Až do nastaveného času drželi proti favorizované Plzni nadějný výsledek, o který přišli po rohovém kopu, jemuž údajně předcházel faul. Tvrdí to zástupci...  celý článek

Jihlavský útočník Davis Ikaunieks sedí smutně na trávníku, za ním se radují...
Zmařil Hájek soupeři možnost dosáhnout branky? Není to tak jednoznačné

Sporné okamžiky, hraniční situace ve 4. kole fotbalové ligy, v nichž se rozhodčí v zápasech Slavie a Plzně přiklonili na stranu elitních týmů. Chybovali, nebo...  celý článek