Internacionál Vlček se v dresu Stodu proměnil z obránce ve střelce

9:32aktualizováno  9:32
Hrál ligu ve Viktorii i v pražské Slávii. Působil v Belgii, Řecku, na Kypru a osmnáctkrát reprezentoval Českou republiku. Vždy byl ale Petr Vlček hlavně obranný štít, který mnoho gólů nedával. To je pryč! V dresu nováčka přeboru ve Stodě rozhodl duel proti Chanovicím. Trefil se hned dvakrát.

Petr Vlček byl vždy spíš než střelec hlavně skvělý obránce | foto: archiv MF DNES

"Naposledy jsem dal dva góly v řecké lize v dresu Panioniosu proti Olympiakos Pireus v roce 2002," vzpomíná vytáhlý stoper s úsměvem.

Jak padaly jeho góly? "Zápas už se chýlil ke konci a my se pořád nemohli trefit. Proto mě trenér Štěpán Hiršl poslal do zálohy a já se trefil za dvě minuty dvakrát," popisuje Vlček.

Hlásí, že hrát v týmu nováčka krajského přeboru je pro něj radost. Nedělá rozdíl mezi ligou a čtvrtou nejvyšší soutěži. Navíc se může těšit i hrou plzeňské Viktorie, kde toho odkopal nejvíc.

Autoři:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Přátelské utkání plzeňských hokejistů s týmem Jižn Koreje (v bílém).
Sestava hokejové Plzně se rýsuje, ale mladíci stále dostávají šanci

Odveta na chomutovském ledě vyšla hokejistům Škody Plzeň lépe než domácí zápas (2:3 PP), na severu Čech vyhráli 4:1.   celý článek

Plzeňský útočník Marek Bakoš slaví svoji trefu proti Jihlavě.
Máme svůj styl. A Larnace ho budeme chtít vnutit, burcuje plzeňský Bakoš

V lize odehrál v této sezoně Marek Bakoš jen čtyři minuty, ale při absenci Michaela Krmenčíka by mohl být v zápase play-off fotbalové Evropské ligy proti AEK...  celý článek

STŘELCI. Marek Bakoš s Danielem Kolářem během utkání Viktorie Plzeň proti...