Fotbal - ilustrační foto - Fotbal, ilustrační foto, míč, kopačky, trávník

Fotbal - ilustrační foto - Fotbal, ilustrační foto, míč, kopačky, trávník | foto: MF DNES

Fotbalisté Senco Doubravka přišli po sérii neúspěchů o trenéra Krejčího

• 0
Fotbalisté Doubravky v divizi dál tápou. Po sobotní prohře s béčkem Příbrami jsou bez trenéra. Karel Krejčí se rozhodl odstoupit. Reagoval tak na nepovedenou šňůru pěti střetnutí, ve kterých jeho svěřenci získali jen tři body a po 8. kole divizní skupiny A se ocitli v pásmu sestupu.

„Jsem přesvědčený, že mužstvo má na lepší polovinu tabulky. Hlavně v domácích střetnutích jsme si dokázali vytvořit územní převahu, ale neproměnili jsme ani ty největší brankové příležitosti. Pak téměř vždy, stejně jako teď v utkání proti Příbrami, přijdou školácké chyby a my inkasujeme,“ dodal Krejčí.

Celek Senca se po nevydařených posledních duelech dostal pod psychický tlak, se kterým se nedokázali vypořádat ani zkušení fotbalisté, kteří v mužstvu jsou.

Velkou ztrátou pak je neúčast zraněného Jaromíra Šimra. Hráčům nelze vytknout nedostatek nasazení a bojovnosti. Odrazem do vyšších pater tabulky mělo být vysoké vítězství 6:1 v šestém kole doma nad Třeboní, ale nepodařilo se na tento zápas navázat.

Kdo nahradí Karla Krejčího u doubraveckého mužstva není zatím rozhodnuto.

„Jednat o nástupci budeme ve středu. Zatím mužstvo povede dosavadní asistent Roman Vyleta,“ řekl k nastalé situaci prezident Senca Vladimír Chaloupek.

V utkání s béčkem Příbrami nebylo Senco horším celkem, ale opět neproměňovalo šance. Zahrávalo hodně standardních situací, nastřelilo tyč, ale vytoužená branka z toho nebyla. V závěru prvního poločasu pak přišla velká chyba a hosté šli do vedení gólem Belana. Ani ve druhé části doubravečtí nepřestali útočit, ale čtvrt hodiny před koncem opět chybovali a podruhé inkasovali.

V poslední minutě byl ještě vyloučen za nedovelený zákrok domácí brankář Kunc, kterého nahradil Hroník a ten chytil příbramskému Mojdlovi penaltu.