Momentka z duelu Doubravky

Momentka z duelu Doubravky | foto: Jiří Bervida, MAFRA

Fotbalisté Doubravky rychle vedli 2:0, ale pak se o výhru strachovali

• 0
Fotbalisté Senca Doubravka v jarní divizní premiéře s béčkem Vlašimi doma rychle vedli 2:0, ale nakonec se museli o důležité vítězství strachovat.

Domácí tým šel do vedení po čtvrthodině hry, když Šimr proměnil penaltu nařízenou za ruku jednoho z hostujících obránců. Za necelých deset minut prostřelil Švec po přesném pasu Ábela hostujícího gólmana podruhé - 2:0.

"Postupně jsme soupeři úplně přenechali střed hřiště. Zejména druhá půle byla z naší strany špatná," zlobil se i přes zisk tří bodů trenér Doubravky Roman Vyleta.

Už v poločase stáhl ze hry zkušeného stopera Martina Smíška. "Dostal zbytečnou žlutou kartu za protesty, měl jsem obavu, že by mohl být vyloučen. V deseti bychom ten zápas těžko dovedli k vítězství.

Rezerva druholigové Vlašimi potvrdila svoje kvality," pokračoval kouč Doubravky. "Bylo znát, že je to dobře trénované mužstvo," chválil soupeře.

Čtvrt hodiny před koncem se hostům také podařilo snížit, ale vyrovnat už nedokázali. "Velkou zásluhu na tom má brankář Kunc, který předvedl několik perfektních zákroků," pochválil kouč třiadvacetiletého gólmana.