Fotbalisté Doubravky rychle vedli 2:0, ale pak se o výhru strachovali

18:41aktualizováno  18:41
Fotbalisté Senca Doubravka v jarní divizní premiéře s béčkem Vlašimi doma rychle vedli 2:0, ale nakonec se museli o důležité vítězství strachovat.

Momentka z duelu Doubravky | foto: Jiří Bervida, MAFRA

Domácí tým šel do vedení po čtvrthodině hry, když Šimr proměnil penaltu nařízenou za ruku jednoho z hostujících obránců. Za necelých deset minut prostřelil Švec po přesném pasu Ábela hostujícího gólmana podruhé - 2:0.

"Postupně jsme soupeři úplně přenechali střed hřiště. Zejména druhá půle byla z naší strany špatná," zlobil se i přes zisk tří bodů trenér Doubravky Roman Vyleta.

Už v poločase stáhl ze hry zkušeného stopera Martina Smíška. "Dostal zbytečnou žlutou kartu za protesty, měl jsem obavu, že by mohl být vyloučen. V deseti bychom ten zápas těžko dovedli k vítězství.

Rezerva druholigové Vlašimi potvrdila svoje kvality," pokračoval kouč Doubravky. "Bylo znát, že je to dobře trénované mužstvo," chválil soupeře.

Čtvrt hodiny před koncem se hostům také podařilo snížit, ale vyrovnat už nedokázali. "Velkou zásluhu na tom má brankář Kunc, který předvedl několik perfektních zákroků," pochválil kouč třiadvacetiletého gólmana.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Josef Hušbauer během zápasu s Bohemians.
Nikdo není dokonalý, ukázal start ligy. Proč se Slavia a spol. trápí?

Chtěl udělat vstřícné gesto. Doufal, že si aspoň trochu udobří fanoušky po nepovedeném zápase, ve kterém to nešlo jemu ani týmu. Ale nečekaně narazil. Halil...  celý článek

Denis Kindl při letní přípravě hokejistů Plzně.
Plzeňský Kindl: Bojujeme o místo, ale je to zdravá rivalita

Hned v prvním přípravném utkání v novém klubu si útočník Denis Kindl, posila Plzně z Karlových Varů, připsal gól. Pětadvacetiletý rodák z Šumperka si postupně...  celý článek

Plzeňský útočník Marek Bakoš po vstřeleném gólu v utkání Evropské ligy proti...
Díky, kustode! Bakoš zapomněl kopačky, pak v Jihlavě rozhodl zápas

Podruhé během jednoho týdne fotbalový útočník Marek Bakoš zachránil plzeňské vítězství. V Jihlavě naskočil až v průběhu zápasu, rozhodujícím gólem v nastavení...  celý článek